Plus Auto - Установка автозвука, сигнализаций, тонировка

Автозвук


   Установка колонок, мультимедійних пристроїв, підсилювачів, сабвуферів.


     На сьогоднішній день всі сучасні автомобілі мають встановлену радіо- і акустичну систему. Нові автомобілі випускаються з автомагнітоли і колонками вже в стандартній комплектації. Однак якщо є така можливість, купуйте транспортний засіб без музичної системи, так як його якість може вас не влаштовувати і гроші будуть виплачені даремно. Оскільки драйвери в зв'язку з розвитком сучасних технологій і вимогами до якості акустичної системи зростають, вам підійде найсучасніша і функціональна магнітола. Виробники, зі свого боку, готові запропонувати великий вибір найрізноманітніших моделей ресиверів, які здатні задовольнити потреби будь-якого покупця. Природно, серед них є як недорогі моделі, так і радіоприймачі, ціна яких може бути в тисячі доларів.
     Для індивідуального підходу ми виробляємо корпусні сабвуфери, акустичні полки, подіуми, для максимальної якості звуку, краси виконання і зручності використання мультимедійних пристроїв.


     Серед автомобілістів поширився вірус, який вражає слухові рецептори. Захворювання передається по повітрю - акустично. До групи ризику входять всі меломани, які мають автомобіль і зацікавлені в якісному і потужному звучанні. Фахівці називають це захворювання «вірусом автозвука».Наші роботи


   Виробництво сабвуфера для Toyota Prado 120.

               

   Виробництво сабвуфера для Honda C-RV.

           

tel.: +38-044-383-15-35

© Copiring serg.sv 2012